Doplňkový program PSÍ POUŤ

Psí pouť

V roce 2016 se můžete opět těšit na bohatý doplňkový program Psí pouť. Čekají na Vás různé stánky s pouťovou tématikou, kde si užijete spoustu zábavy. Vše je formou žetonů, které si za symbolickou cenu zakoupíte u stánku s informacemi. Tyto žetony můžete použít ve všech stáncích - výtěžek věnujeme...

Štěstíčka

Ve stánku Štěstíčka si můžete vylosovat některou z hraček pro svého pejska. Rozděleny a přiřazeny jsou podle velikosti k určitému plemeni - např. když si vytáhlene bernardýna, dostanete velkou hračku, když čivavu, tak malou hračku :-)

Sádrové tlapky

V tomto stánku si můžete za žeton vyrobit na památku sádrový odlitek tlapky Vašeho čtyřnohého miláčka. 

Psí cukrárna

V tomto stánku si můžete za jeden žeton na kole štěstí vytočit pro svého pejska ručně vyráběnou mlsku - sušenku, muffin, dortík, sulc apod. (vše ze surovin vhodných pro psy).

Fotoateliér

Ve stánku Fotoateliér Vás i Vašeho čtyřnohého kamaráda za žetonek vyfotí fotograf a fotky Vám na místě vypálí na CD jako památku na naší voříškiádu. Aby fotky byly originální, zapůjčila nám půjčovna karnevalových kostýmů Ptákoviny Kladno vtipné rekvizity - paruky, klobouky, čelenky, brýle apod.

Informace

U našich informací si mimo jiné můžete koupit žetonky potřebné pro naše stánky, lístky do tomboly, ale také zde můžete dát hlas pro Psa sympaťáka a přihlásit se do soutěže o Nejhezčí pár (více v oddělení Soutěžní kategorie).

Dog Point

Již tradičně u nás každým rokem má svůj stánek depozit pro opuštěné a týrané psy Dog Point. Můžete si u nich zakoupit různé drobnosti, čímž jim přispějete na jejich činnost nebo jim letos můžete pomoci ještě mnohem více a to adopcí jednoho z pejsků, které s sebou na naší voříškiádu přivezou.

Braun - sportovní poháry a trofeje

U stánku společnosti Braun se dočkáte různých zajímavostí v podobě reklamních předmětů nebo trofejí apod.

Tombola

U stánku s informacemi si můžete zakoupit lístky do tomboly - seznam výher bude umístěn na nástěnce, avšak 5 hlavních výher bude losovaných v odpoledních hodinách před vyhlášením výsledků a oceněním vítězů výstavy. K hlavním výhrám patří např. slevový poukaz na pobyt, pelíšek pro psa, apod.

Nejen obojky

V tomto stánku si můžete zakoupit krásné obojky, vodítka, pamlskovníky a mnoho dalšího.

Výroba placek

Tento stánek je novinkou pro rok 2016. Za 2 žetony si zde můžete nechat vyrobit placku buď dle předem vytištěného vzoru nebo se necháte nejprve vyfotit ve stánku Fotoateliér a placku Vám přímo na místě vyrobíme z jedné vybrané fotografie.