Kontakt

E-mail: jana.hoffmannova@labyrint-svc.cz

Tel.: 601 369 386

Facebook: https://www.facebook.com/kladenskyvorisek

Kudy k nám

  • Pokud se chcete podívat, kde se nachází naše cvičiště, použijte mapku přiloženou níže nebo si zadejte "238. ZKO Kladno Rozdělov" přímo do vyhledávače Google maps.

Autem

  • Pokud pojedete autem podle GPS navigace, zadejte si adresu nám. Jana Opletala, Kladno. Odtud je již cesta značená cedulemi.
  • Po rychlostní silnici R6 od Prahy, směr Karlovy vary sjeďte výjezdem č. 16 (směr Velká Dobrá). Po sjezdu odbočte vpravo a na kruhovém objezdu v obci Velká Dobrá použijte druhý výjezd (rovně). Na další křižovatce odbočte vlevo (ulice Rozdělovská) a pokračujte dále po této silnici. Po chvíli přejedete železniční trať (ul. Doberská), za nímž začíná město Kladno (po levé straně můžete vidět jeden z pozemků našeho cvičiště. Odbočte první odbočkou vlevo (ulice Josefa Fremla), dostanete se na nám. Jana Opletala a poté odbočte opět doleva mezi domy (odsud značeno cedulemi). Po této úzké cestě pokračujte dále, po chvíli podjedete železniční viadukt a za ním je již naše cvičiště s parkovištěm.

Vlakem

  • Nejblíže je k našemu cvičišti vlaková stanice Kladno-Rozdělov. Staví zde přímý spoj z Prahy-Masarykova nádraží, v opačném směru z Rakovníka. Další nejbližší vlakovou stanicí v Rozdělově je Kladno-Město, zde staví přímý spoj také z Prahy-Masarykova nádraží, v opačném směru z Kralup nad Vltavou. Odsud můžete pokračovatv MHD autobudem č. 4 do zastávky U Zvonečku (pár minut pěšky).

Autobusem

  • Meziměstským spojem na nejbližší autobusovou zastávku Kladno-U Kostela (přímý spoj z Praha-Zličín, Praha-Dejvická, Rakovník a další), odsud asi 5-10 min pěšky nebo meziměstskými spoji na Autobusové nádraží a odsud MHD linkou č.7 do zastávky Rozdělov, odsud asi 5 min pěšky.